Selectie Sc. Meddo Dames 1 2011-2012

Voorste rij van links naar rechts: Michelle Kersten, Wencke Schurink,
Ilona Oosterholt, Natascha Halleriet, Lilian Schurink, Carmen Esselink, Martine Schurink, Joyce Kortschot
Achterste rij van links naar rechts: Bennie Olthof (Trainer), Dianne Pampiermole, Mijke Scholten,
Silvette van Workum, Anchell van Workum, Marit Lokken, Kirsten Esselink, Loes Krabben,
Aafke ten Dolle, Marion ten Barge (Grensrechter), Aurelia Elsinghorst (Leidster)
Technische Staf:
Hoofdtrainer:
|
Bennie Olthof
|
| Leidster: |
Aurelia Elsinhorst
|
Assistent-scheidsrechter:
|
Herman Pampiermole
|
Grensrechter:
|
Bennie/Marion Ten Barge
|
Trainingstijden:
| Dinsdagavond: |
19:00 t/m 20:30 uur |
| Vrijdagavond: |
19:00 t/m 20:30 uur |
Stand Sc. Meddo Dames 1
.JPG) 
|
|
Geschreven door Dianne Pampiermole-Ros
|
|
maandag 21 november 2011 09:41 |
|
6 November gingen we uit tegen Spero Zon. Voor sommige zijn deze tijden wel heel erg vroeg, want we gingen al om 8.45 uur richting Elst. Om een lang verhaal verhaal kort te maken, het was bedroevend vandaag. Het was net of we niet wilden winnen, niets kwam aan en ruzie met je tegenstandster (vraag Ilona) kon er ook nog wel bij. We verloren deze wedstrijd met 3-0.
13 November speelden we thuis tegen de nummer 2 van onze competitie. Doordat de tegenstander met pech langs de weg stond begonnen we later aan de wedstrijd. Er wordt door Bennie opdrachten mee gegeven hoe we vandaag aan de bak gaan. De dames begonnen lekker sterk en lieten de gasten soms in hun hempie staan. Met de rust was het 0-2 voor de Trekvogels. Na de thee gingen we weer goed van start helaas kunnen we het goede werk niet omzetten in goals. Als het eind signaal klink is het onder tussen 0-5. Ondanks het verlies hebben we goed gevoetbald Dames petje af.
20 November gingen we naar buurtschap Ulft. Na het feestje van Ilona gisteren viel het me op dat de dames zich netjes hebben gedragen. Want we zien er fit uit, maar we moeten aan de bak tegen Gendringen de nummer 5 van de rang lijst. De thuisclub heeft de aftrap. We beginnen slapjes wat niet van ons werd verwacht. Gendringen kwam met wat goede aanvallen die door de verdediging of onze keepster werden gestopt. Toch komt de thuisploeg op een 1-0 voorsprong. De laatste 7 minuten voor rust was het team dat vorige week er voor ging. Na rust is er toch heel even een dipje dat gauw wordt om gezet in het positieve voetbal spel. Ilona scoorde de 1-1 wat met gejuich gevierd werd. Iedereen zette zich voor 100% in omdat we ook wel een overwinning roken. Helaas vervloog deze net voor het einde van de wedstrijd. Bennie gaf ons na de wedstrijd een compliment want hij had de tweede helft 45 minuten genoten van ons spel. Eindstand 2-1
 |
|
|
 |
|
|