Contactgegevens

Om met het bestuur of de wedstrijdsecretarissen van Sc. Meddo in contact te komen, kunt u onderstaande lijst raadplegen.

Het algemene email-adres van Sc. Meddo is: info@scmeddo.nl

Lijst met e-mailadressen

Wedstrijdsecretarissen
Naam Functie E-mailadres
G ten Dolle Senioren en informatie kunstgrasveld geerttendolle112@gmail.com
G Oonk Jeugd gerritoonk2@gmail.com
Bestuur
T Meeusen Voorzitter voorzitter@scmeddo.nl
H Navis Secretaris secretaris@scmeddo.nl
Hans Aartsen Penningmeester penningmeester@scmeddo.nl
Judith Hoog Antink Jeugdvoorzitter wijnandenjudith@gmail.com
H Navis Coördinator scheidsrechters Sen. herbertnavis@planet.nl
Anita te Koppele Dames/EHBO dames@scmeddo.nl
G Oonk Jeugdsecretaris en coördinator scheidsrechters jeugd jeugd@scmeddo.nl
J Klanderman Onderhoud/materialen j.klanderman2@upcmail.nl
Bennie Droppers Onderhoud algemeen benniedroppers@live.nl
Sponsorcommissie Sponsor activiteiten sponsor.scmeddo@outlook.com
 Website
Contact julius.overkamp@gmail.com
Vertrouwenspersoon./coord. jeugdscheidsrechters
Rob Bouwman     bouwmanrob@outlook.com
Redactie Meddo Magazine
J Overkamp julius.overkamp@gmail.com

Kantinebeheer

Telefoon kantine 0543 569418
T. Pampiermole 0543 517080

Medische verzorging

Wim Geesink prive 0543 522093
Wim Geesink praktijk 0543 452480

 

 

Deze site is gemaakt door Flipmedia