Voorlopige indeling jeugd seizoen 2016-2017

Voorlopige indeling jeugd seizoen 2016-2017

Meddo A 1
Meddo J019-1 nieuwe aanduiding
Leider/trainer Edsel Inees 06-81742089
Leiders: Rene te Winkel 06-34395530
Frans Halleriet 0543-569701
Erik Nijman  
Trainer: Edsel Inees  06-81742089
Trainingsdagen en tijden: maandag 19.30 uur tot 21.00 uur
donderdag 20.00 uur tot 21.30 uur
Start eerste training: maandag 8 augustus
start beker: zaterdag 20 augustus
aanvangstijd thuis: 15.00 uur
Klasse: 3de
Team: Vincent Ros
Ruben Elsinghorst
Joost Hietkamp
Walter Halleriet
Jurgen Halleriet
Coen Hieltjes
Tjeerd de Graaf
Kian Heideman
Tom Mokkink
Rutger Bemers
Joep-Jan Meerdink
Ryon Siegerink
Wessel Pierik
Jarmo Klanderman
Emiel Klein Wolterink
Meddo B 1
Meddo J017-1 nieuwe aanduiding
Leiders: Wilfried Pierik 0543-569338
Marcel Mokkink 06-12201788
Trainers: August Overkamp (ma) 06-12653446
Harrie Tiggeloven 0543-569833
Jos ten Barge (do) 0543-569489
Wilfried Pierik (do) 0543-569338
Trainingsdagen en tijden: maandag en donderdag 19.00 uur tot 20.15 uur
 
Start eerste training: maandag 15 augustus
start beker: zaterdag 20 augustus
aanvangstijd thuis: 14.30 uur
klasse: 3de klasse
Team: Mick Meeusen
Rick Ubbink
Luc Hieltjes
Jan-Willen Geessink
Michael Ros
Timo ten Damme
Stan Nijhuis
Gijs Aartsen
Glenn Koldeweij
Teun ten Dam
Maurits Koppelman
Pascal Teselink
Luuk Mokkink
Stefan ten Holder
Joost te Molder
Meddo C
Meddo J015-1 nieuwe aanduiding
Leiders: Dennis Raben 06-10723615
Herwin Prinsen 0543-569498
Trainers: Dennis Raben (di) 06-10723615
Herwin Prinsen (di) 0543-569498
Job te Molder (do) 06-57564439
……………………..(do)
Trainingsdagen en tijden: dinsdag en donderdag 18.30 uur tot 19.45 uur
klasse: 4de klasse
Start eerste training: dinsdag 16 augustus
aanvangstijd thuis: 13.00 uur
start beker zaterdag 20 augustus
Team: Milou Prinsen
Tjalle Swart
Niek Schuurmans
Eline Raben
Daan Lageschaar
Janne Ubbink
Derk Geessink
Noud Hieltjes
Sten Pierik
Naomi Klanderman
Berend ten Dam
Yorben Siegerink
Justin Kersten
Ijmen Hoenink
Daiwy Smeenk
Marijn Ubbink
Rico Hoog Antink
Auke Buning
Meddo D 1
Meddo J013-1 nieuwe aanduiding
Leiders D 1 Dion Boeijink 06-30530274
Amber Meeusen 06-38195788
Trainers D 1 Dion Boeijink (di-do) 06-30530274
Amber Meeusen (di) 06-38195788
klasse D 1 3e
Trainingsdagen en tijden: dinsdag en donderdag 18.30 uur – 19.45 uur
Start beker zaterdag 20 augustus
Start eerste training: dinsdag 16 augustus
aanvangstijd thuis: 9.30 uur  
 
team: Maarten Tank
Jannick Raben
Jetske Nijenhuis
Elke Nijenhuis
Joran Souza Castro
Tijs Lageschaar
Niels Sellink
Gijs Hoog Antink
Rianne Smeenk
Joeri Mulder
Martijn ten Holder
Merel Elsinghorst
Wesley te Slippe
Meddo D 2
Meddo J013-2 nieuwe aanduiding
Leiders D 2 Mirian Prinsen 0543-569498
Bart Koldeweij 0543-519939
Aafke ten Dolle 06-27561293
Trainers D 2 …………………. (di)
Gijs Eisink (do) 0543-569428
Klasse D 2 5e
Trainingsdagen en tijden: dinsdag en donderdag 18.30 uur – 19.45 uur
Start beker zaterdag 20 augustus
Start eerste training: dinsdag 16 augustus
   
aanvangstijd thuis: 9.30 uur  
 
team: Willem Hoog Antink
Anouk Thiele
Rachel Teselink
Carmen Tuinte
Tim Pennings
Niek Prinsen
Samuel Geelink
Milan Maarse
Tygo Elsinghorst
Marnick Ponds
Maud Nijenhuis
Niek ten Hagen
Kevin van Elferen
Marten Smeenk
Meddo E 1
Meddo J011-1
Leiders E 1 Rick Nijweide 06-26701833
Judith Hoog Antink 06-12354523
trainers E 1 Maqneal Hieltjes (di) 0543-569402
Rick Nijweide 06-26701833
Trainingsdagen: dinsdag en donderdag 18.15 uur – 19.30 uur
start training E 1 dinsdag 16 augustus
start beker zaterdag 20 augustus
klasse E 1 3de
aanvangstijd thuis: 11.00 uur
team: Wout Hoog Antink
Youri Raben
Robin Pennings
Mart Huiskamp
Stefan Smeenk
Ruben Hoog Antink
Stijn Prinsen
Lex Mulder
Meddo E 2
Meddo J011-2 nieuwe aanduiding
Leider E 2 Lia Mulder 0543-516662
Vincent Ros 0543-512510
Trainers E 2 Anita te Koppele (ma) 0543-569606
Lia Mulder (ma) 0543-516662
Vincent Ros (do) 0543-512510
Trainingsdagen: maandag: 18.30 uur – 19.45 uur
donderdag: 18.15 uur – 19.30 uur
start training E 2 maandag 15 augustus
start beker zaterdag 20 augustus
klasse E 2 5de
aanvangstijd thuis: 11.00 uur
team: Eelke Schuurmans
Silke Weerkamp
Fenna Kersten
Iza Elsinghorst
Stijn Bouwman
Ilja Renskers
Brit Koldeweij
Dirk Buning
Sam Hoog Antink
Meddo F 1
Meddo J09-1 nieuwe aanduiding
Leiders: Felix Raben F 1 0543-520874
Manfred Smeenk 0543-569856
Trainers Aloys Raben 0543-531414
Felix Raben 0543-520874
Jolanda Scholten 0543-532004
Henny Esselink 0543-569222
Trainingsdagen en tijden: maandag 18.00 uur tot 19.00 uur
woensdag 13.30 uur tot 14.30 uur
Klasse 4de
Start eerste training: maandag 15 augustus
start beker zaterdag 20 augustus
aanvangstijd thuis: 11.00 uur
team Sanne Raben
Pleun Koldeweij
Kay Lensink
Jorn Maas
Wouter Tank
Daan Bouwman
Roos Hoog Antink
Lucca Smeenk
Ties Schuurmans
Veerle Huiskamp
Meddo F 2
Meddo J09-2 nieuwe aanduiding
Leiders: Gerrit Oonk 06-23798759
Trainers Aloys Raben 0543-531414
Felix Raben 0543-520874
Jolanda Scholten 0543-532004
Henny Esselink 0543-569222
Trainingsdagen en tijden: maandag 18.00 uur tot 19.00 uur
woensdag 13.30 uur tot 14.30 uur
Klasse 5de
Start eerste training: maandag 15 augustus
start beker zaterdag 20 augustus
aanvangstijd thuis: 11.00 uur
team: Bjorn van Elferen
Martin Havekes
Giel Pennings
Lasse Hoenink
Leo Hoog Antink
Joek Koldeweij
Kjell Renskers
Bas Raben
Joep Leussink

Agenda

Het laatste Facebook nieuws

Deze site is gemaakt door Flipmedia