Voorlopige indeling jeugd seizoen 2019-2020

Hierbij de voorlopige indeling van het nieuwe seizoen. Mocht je naam er onverhoopt niet opstaan, laat het ons weten. Heb je vragen over deze indeling, neem contact op met Judith Hoog Antink 06-12354523 of Dion Boeijink 06-30530274. We wensen iedereen een goede vakantie toe.

Jeugd onder 19

Leiders: Edsel Inees
Marcel Mokkink

Trainers: Edsel Inees (ma-do)
Martijn ten Barge (ma)

Aanvangstijd thuis: 15.00 uur /16.00 uur

Klasse: 3e

Trainingsdagen/tijd maandag 19.30 uur – 21.00 uur
donderdag 20.00 uur – 21.15 uur

Start training: maandag 26 augustus

Start Bekercompetitie: 31 augustus 2019

team:
1 Gijs Aartsen
2 Auke Buning
3 Derk Geessink
4 Noud Hieltjes
5 Ymen Hoenink
6 Luuk Mokkink
7 Joost te Molder
8 Sten Pierik
9 Bart van Rijn
10 Niek Schuurmans
11 Yorben Siegerink
12 Tjalle Swart
13 dispensatiespeler
14 dispensatiespeler
15 dispensatiespeler

Jeugd onder 17

Leiders: Wilfried Pierik
Job te Molder
Judith Hoog Antink
Trainers: Sander Tiggeloven (maandag)
Nathan Klanderman (maandag)
Wilfried Pierik (donderdag)
Jos ten Barge (donderdag)
Aanvangstijd thuis: 14.30 uur

Klasse: 4e

Trainingsdagen/tijd maandag 19.45 uur tot 21.00 uur
donderdag 19.00 uur tot 20.15 uur

Start training: maandag 19 augustus 2019

Start Bekercompetitie: 31 augustus 2019

team:

1 Martijn ten Holder
2 Gijs Hoog Antink
3 Tijs Lageschaar
4 Naomi te Molder
5 Elke Nijenhuis
6 Jetske Nijenhuis
7 Tim Pennings
8 Niek Prinsen
9 Jannick Raben
10 Niels Sellink
11 Rianne Smeenk
12 Joran Souza Castro
13 Maarten Tank
14 Rachel Teselink
15 Anouk Thiele
16 Carmen Tuinte

Jeugd onder 15

Leiders: Dion Boeijink
Wijnand Hoog Antink

Trainers: Dion Boeijink
Wout Klanderman
Rutger Bemers

Aanvangstijd thuis: 13.00 uur

Klasse: 4e

Trainingsdagen/tijd dinsdag en donderdag 18.30 uur – 19.45 uur

Start training: zaterdag 18 augustus 10.30 uur

Start Bekercompetitie: 31 augustus 2019

team:
1 Kevin van Elferen
2 Tygo Elsinghorst
3 Niek ten Hagen
4 Ruben Hoog Antink
5 Willem Hoog Antink
6 Wout Hoog Antink
7 Mart Huiskamp
8 Maud Nijenhuis
9 Robin Pennings
10 Stijn Prinsen
11 Youri Raben
12 Eelke Schuurmans
13 Wesley te Slippe
14 Stefan Smeenk

Jeugd onder 13

Leiders: Lia Mulder
Vincent Ros
Casper Halleriet (grensrechter)
Trainers: Lilian Schurink (dinsdag)
Carlijn Kiekebosch (dinsdag)
Vincent Ros (donderdag)

Aanvangstijd thuis: 9.30 uur

Klasse: 4e

Trainingsdagen/tijd dinsdag en donderdag 18.15 uur – 19.30 uur

Start training: dinsdag 20 augustus

Start Bekercompetitie: 31 augustus 2019

team:
1 Stijn Bouwman
2 Dirk Buning
3 Iza Elsinghorst
4 Sam Hoog Antink
5 Fenna Kersten
6 Brit Koldeweij
7 Anouar Makhlouf
8 Casper Mazeland
9 Kay Lensink
10 Sanne Raben
11 Ilja Renskers
12 Teun Scholten
13 Sven Tibben
14 Silke Weerkamp

Jeugd onder 12

Leiders: Rob Bouwman

Trainers: Glenn Koldeweij (ma-do)
Luc Hieltjes (do)

Aanvangstijd thuis: 11.00 uur

Klasse: 4e

Trainingsdagen/tijd dinsdag en donderdag 18.30 uur – 19.45 uur

Start training: maandag 19 augustus 2019

Start Bekercompetitie: 31 augustus 2019

team:
1 Daan Bouwman
2 Bjorn van Elferen
3 Roos Hoog Antink
4 Pleun Koldeweij
5 Jorn Maas
6 Giel Pennings
7 Bas Raben
8 Ties Schuurmans
9 Lucca Smeenk
10 Wouter Tank


Jeugd onder 11

Leiders: Fons Borkinck
Gerrit Oonk

Trainers: Jolanda Scholten (ma)
Tijs Lageschaar (ma)
Milou Koldeweij (woe)
Rachel Teselink (woe)

Aanvangstijd thuis: 11.00 uur

Klasse: 4e

Trainingsdagen/tijd Maandag en donderdag 18.30 uur – 19.45 uur

Start training: Maandag 19 augustus

Start Bekercompetitie: 31 augustus 2019

team:
1 Sven te Brake
2 Lars Freriks
3 Marten Havekes
4 Lasse Hoenink
5 Leo Hoog Antink
6 Joek Koldeweij
7 Sem Lensink
8 Joep Leussink
9 Kjell Renskers
10 Nivea Souza Castro

Jeugd onder 10

Leiders: Bart van Rijn
Marijn Ubbink

Trainers: Bart van Rijn
Marijn Ubbink

Aanvangstijd thuis: 11.00 uur

Klasse: 4e

Trainingsdagen/tijd Maandag en woensdag 18.15 uur – 19.15 uur

Start training: maandag 19 augustus

Start Bekercompetitie: 31 augustus 2019

team:
1 Glenn Bomers
2 Thijs te Brake
3 Jurre Kolste
4 Kay Maarse
5 Leonie Smeenk
6 Ewoud Weerkamp
7 Kenji van Werven

Jeugd onder 8

Leiders: Wout Hoog Antink

Trainers: Auke Buning
Wout Hoog Antink

Aanvangstijd thuis: 11.00 uur

Klasse: 4e

Trainingsdagen/tijd woensdag 18.15 uur tot 19.15 uur

Start training: woensdag 21 augustus 2019

Start Bekercompetitie: 31 augustus 2019

team:
1 Carsten Elsinghorst
2 Jelmer Overkamp
3 Roan Overkamp
4 Torre Overkamp
5 Jeffrey Souza Castro
6 Wiebke Uenk

Agenda

Het laatste Facebook nieuws

Deze site is gemaakt door Flipmedia